MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Mührü Şerif Kolyeler

Gümüş Mührü Şerif Kolye Mühür kelime manasıyla aslen ''yüzük'' anlamına gelir. Öyle ki Resulullah'ın mührü aynı zamanda yüzük şeklindeydi. Hz. Muhammed (s.a.v.) Mühr-ü Şeriflerde, üç satır halinde, “Muhammed Resulullah" ibaresi kazınmıştı. Birinci satırda “Muhammed”, ikinci satırda “Resul”, üçüncü s..
691,20TL
Vergiler Hariç:585,76TL
Gümüş Taşlı Mühr-ü Şerif Bayan Kolye Mühür kelime manasıyla aslen ''yüzük'' anlamına gelir. Öyle ki Resulullah'ın mührü aynı zamanda yüzük şeklindeydi. Hz. Muhammed (s.a.v.) Mühr-ü Şeriflerde , üç satır halinde, “Muhammed Resulullah" ibaresi kazınmıştı. Birinci satırda “Muhammed”, ikinci satırda “Re..
489,60TL
Vergiler Hariç:414,92TL
​Gümüş Rose El Hakkanî Mührü Bayan Kolye
Stokta Var
​Gümüş Rose El Hakkanî Mührü Bayan Kolye Bu mührün birçok faydası vardır. Bu mührü taşıyan her türlü kazadan beladan bütün kötülüklerden korunur. Koruma altına girer. Bu mührü üzerinde taşıyana Allah’ın izniyle hiç bir şey olmaz. Cin musallat olmaz. Bereket içinde çok güçlü bir tılsımdır. Mührün Hik..
864,00TL
Vergiler Hariç:732,20TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.