MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Melek Kanadı Yüzükler

Gümüş Melek Kanadı Bayan Yüzük Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu nedenle melek yüzük hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Bu şık yüzük; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edebilirsiniz...
1.243,00TL
Vergiler Hariç:1.053,39TL
Gümüş Rose Beyaz Mikail Kılıcı Yüzük
Stokta Var
​​Gümüş Rose Mikail Meleği Bayan Yüzük Hz. Mikail dinimizde ki dört büyük meleklerden biridir. Cenab-ı Hak tarafından kendisine görev verilmiştir. Mikail kelimesinin kökeni İbranicedir. İbranicede "Kim tanrı gibidir?" anlamı çıkmaktadır. Mikail aleyhisselam Kur'an-ı Kerim'de de ismi geçen bir melekt..
403,20TL
Vergiler Hariç:341,69TL
​Gümüş Rose Mavi Mikail Kılıcı Yüzük Hz. Mikail dinimizde ki dört büyük meleklerden biridir. Cenab-ı Hak tarafından kendisine görev verilmiştir. Mikail kelimesinin kökeni İbranicedir. İbranicede "Kim tanrı gibidir?" anlamı çıkmaktadır. Mikail aleyhisselam Kur'an-ı Kerim'de de ismi geçen bir melektir..
403,20TL
Vergiler Hariç:341,69TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.