MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Melek Kanadı Bileklikler

Gümüş Aşık Melekler Bayan Bileklik
Stokta Var
Gümüş Aşık Melekler Bayan Bileklik Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu bileklik hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Bu şık bileklik; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükem..
506,88TL
Vergiler Hariç:429,56TL
Gümüş Işıklı Kutulu Melek Kanadı Kadın Bileklik Gümüş Işıklı Kutulu Melek Kanadı Kadın Bileklik
Yeni Ürün
Gümüş Işıklı Kutulu Melek Kanadı Kadın Bileklik Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu bileklik hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Bu şık bileklik; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edile..
1.152,00TL
Vergiler Hariç:976,27TL
Gümüş Melek Kanadı Bayan Bileklik Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu bileklik hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Bu şık bileklik; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemm..
604,80TL
Vergiler Hariç:512,54TL
Gümüş Rose Kalpli Melek Bayan Bileklik Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu nedenle melek bileklik hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Aşkınızı meleklerin koruması için tasarlanan bu özel kalpli melek bayan bileklik; sevgilinize doğum günü , sevgi..
506,88TL
Vergiler Hariç:429,56TL
Gümüş Rose Melek Kanadı Bayan Bileklik Melekler saflığın ve temizliğin simgeleridir. Bu nedenle melek bileklik hediye edilen kişiye melek kadar saf ve temiz olduğu mesajı verilmektedir... Bu şık bilekliği; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih..
691,20TL
Vergiler Hariç:585,76TL
Gümüş Rose Su Perisi Bileklik Su perisi; en güzel dilekleri, şansı, iyiliği ve ümit etmeyi sembolize etmektedir. Su perisi kolye, sevgiden berekete pek çok arzuyu simgelemektedir. Peri ve melek kolye tasarımları, mücevher sektöründe en çok tercih edilen formlardan biridir. Sevdiklerinize özel günler..
316,80TL
Vergiler Hariç:268,47TL
Gümüş Su Perisi Bileklik Su perisi; en güzel dilekleri, şansı, iyiliği ve ümit etmeyi sembolize etmektedir. Su perisi kolye, sevgiden berekete pek çok arzuyu simgelemektedir. Peri ve melek kolye tasarımları, mücevher sektöründe en çok tercih edilen formlardan biridir. Sevdiklerinize özel günlerde he..
316,80TL
Vergiler Hariç:268,47TL
Gümüş Uğur Böcekli Melek Kanadı Bayan Bileklik Nazar boncuklu uğur böceği desenli bu bayan bileklik 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bilekliğin üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan bu gümüş nazarlı uğur böcekli bayan bileklik parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi..
604,80TL
Vergiler Hariç:512,54TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.