MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Taşsız Kolyeler

Gümüş Bayan El Kolye
Stokta Var
Gümüş Bayan El kolye Sevdiklerinize alışılmışın dışında hediyeler almak ve onları şaşırtarak mutlu etmek istiyorsanız sarılan el kolye tam size göre. Yaratıcı ve özgün tasarıma sahip el kolye, 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Gümüş üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan bayan gümü..
336,00TL
Vergiler Hariç:284,75TL
​​Gümüş Allah Yazılı Kolye İslam'da camilerin önemli bir yeri vardır. Camiler; ibadet etme, Allah'ı anma, eğitim-öğretim, birlik ve dirlik, huzur ve sükun mekanlarıdır. Din, manevi bir tarafı olan inanca dayalı bir sistemdir.  Allah, bütün kâinatın ve canlı cansız bütün varlıkların mutlak ve tek yar..
384,00TL
Vergiler Hariç:325,42TL
Gümüş Çember Bayan Kolye Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı çember kolye modeli sevdiğinize en güzel hediyelerden biri olacaktır. Çember bayan kolye modeli 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan gümüş bayan çember kol..
336,00TL
Vergiler Hariç:284,75TL
Gümüş Dört Yaprak Gold Yonca Bayan Kolye Dört yapraklı yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dördüncü yaprak ise şansı simgeler. Bu kolye şansınızı her daim yanınızda ..
384,00TL
Vergiler Hariç:325,42TL
Gümüş Dört Yaprak İsimli Yonca Bayan Kolye Dört yapraklı isimli yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dördüncü yaprak ise şansı simgeler. Bu kolye şansınızı her daim y..
600,00TL
Vergiler Hariç:508,47TL
Gümüş Dört Yaprak Rose Yonca Bayan Kolye Dört yapraklı yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dördüncü yaprak ise şansı simgeler. Bu kolye şansınızı her daim yanınızda ..
384,00TL
Vergiler Hariç:325,42TL
Gümüş Dört Yaprak Yonca Bayan Kolye Dört yapraklı yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dördüncü yaprak ise şansı simgeler. Bu kolye şansınızı her daim yanınızda taşıy..
384,00TL
Vergiler Hariç:325,42TL
Gümüş Erkek Çocuk Kolye Günlük hayatta severek kullanacağınız, farklı tasarımı ile tarzınızı yansıtabileceğiniz çeşitli kombinler yapabileceğiniz bir kolyedir. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı gümüş iş adamı kolye en güzel hediyelerden biri olacaktır. Kolye 925 ayar gümüşten im..
384,00TL
Vergiler Hariç:325,42TL
Gümüş Gold Dört Yaprak İsimli Yonca Bayan Kolye Dört yapraklı isimli yonca bütün kültürlerde iyi şansın sembolü olarak kabul edilir. Yoncanın dört yaprağının da ayrı birer anlamı vardır. Birinci yaprak ümidi, ikincisi imanı, üçüncüsü aşkı, dördüncü yaprak ise şansı simgeler. Bu kolye şansınızı her d..
600,00TL
Vergiler Hariç:508,47TL
Gümüş Gold Erkek Çocuk Pabuç Kadın Kolye Şık ve spor tarzınıza uygun erkek çocuk pabuç özel kolyeyi gündelik hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Bu erkek çocuk pabuç kadın kolye de şıklığı ve zarafeti yansıtıyor. Her dönem sevilen ve şıklığından ödün vermeyen bu modeli; doğum günü hediyesi, sevgili..
360,00TL
Vergiler Hariç:305,08TL
Gümüş Gold Kız Çocuk Pabuç Kadın Kolye Şık ve spor tarzınıza uygun kız çocuk pabuç özel kolyeyi gündelik hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Bu kız çocuk pabuç kadın kolye de şıklığı ve zarafeti yansıtıyor. Her dönem sevilen ve şıklığından ödün vermeyen bu modeli; doğum günü hediyesi, sevgililer gü..
360,00TL
Vergiler Hariç:305,08TL
Gümüş Gold Yuvarlak Plaka Kadın Kolye  Gümüş yuvarlak plaka kolye ; Sevdikleriniz için hediye olarak alınabilecek en güzel ve anlamlı kolyelerden biri olacaktır. Gümüş yuvarlak plaka kadın kolye; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebile..
336,00TL
Vergiler Hariç:284,75TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 49 (5 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.