MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

İsimli Kolyeler

Gümüş 3 Boyutlu Bayan Harf Kolye Sevdiklerinizin ismi zirkon taşlı gümüş  kolyenin üzerinde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye modeli ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı gümüş harf kolye en anlamlı h..
252,00TL
Vergiler Hariç:213,56TL
Gümüş Arapça İsimli Kolye 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan kişiye özel isimli gümüş kolye modelleri parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi gecikir. Zincir uzunluğu ortalama 45 cm' dir. Ürün hediye kutusunda gönderilecekti..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gümüş Aşık Kuğular Plaka Kolye Kuğu desenli isimli kolye modeli ile isimleriniz sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye modeli ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı isimlik kolye ..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
​Gümüş Aşk Çarkı Bayan Kolye AŞK HEDİYESİ Oyuncu ve ışıltılı tasarımlarla özel birini şaşırtın.. Ay, yıldız ve sonsuzluk sembollerinin yer aldığı çark kolyeye hayatınızdaki özel kişinin isminin baş harfini yazdırarak ona alışılmışın dışında bir hediye vermeye ne dersiniz? Gecenizi aydınlatan ay, son..
288,00TL
Vergiler Hariç:244,07TL
Gümüş Aşk Çemberi İsimlik Kolye Gümüş halkaların üzerinde yer alan isimlerinizin ve hayatınızda önemli yeri olan tarihin bulunduğu kolye sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kada..
630,00TL
Vergiler Hariç:533,90TL
Gümüş Aşk Çemberi İsimli Bayan Kolye Aşk çemberindeki kalbin üzerinde yer alan isimler sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı isimlik koly..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gümüş Birleşmiş Kalpler İsimli Bayan Kolye Gümüş birleşmiş iki kalp üzerinde yer alan isimleriniz sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı i..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gümüş Çifte Kumrular Harf Yazılı Kolye Kumru kuşu desenli harf kolye ile isimlerinizin baş harfleri sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gümüş El Ayak İzi İsimli Anne Kolyesi Masumiyeti, saflığı simgeleyen nazarlı bebek el ayak izi kolye hayatta en değerli varlığımız olan biricik annemiz için en anlamlı anneler günü hediyesi olacaktır. Bu kolye ile bebeğinin ismini ve onun dünyaya gözlerini açtığı tarihi her an teninde hissedecek. Se..
270,00TL
Vergiler Hariç:228,81TL
Gümüş Harfli Birleşen Kalpler Kişiye Özel Kolye Birleşen iki kalpli kolye ile isimleriniz sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı isimlik k..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gümüş Harfli Üçgen Plaka Kolye Plaka kolye ile isminizin baş harfi sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı isimlik kolye en güzel hediyeler..
360,00TL
Vergiler Hariç:305,08TL
Gümüş İki Kalp İsimli Bayan Kolye Gümüş iki kalp üzerinde yer alan isimleriniz sevdiğiniz kişinin teninde hayat bulsun. Genç aşıkların özel günlerde tercih edebileceği bu özel kolye ile sevdiğinizin boynunu aşkla süsleyin... Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı isimlik kolye en güz..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 101 (9 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.