MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Erkek Kolye Ucu

Gümüş Ev Manzara Erkek Kolye Ucu Şık ve spor tarzınıza uygun bu kolye ucunu gündelik hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Erkek kolye ucu; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Estetik açıdan da severek kullanılabileceğiniz, s..
258,00TL
Vergiler Hariç:218,64TL
Gümüş Galaksi Erkek Kolye Ucu Galaksi veya gök ada, kütle çekimi kuvvetiyle birbirine bağlı yıldızlar, yıldızlararası gaz, toz ve plazmanın meydana getirdiği yıldızlararası madde ve şimdilik pek anlaşılamamış karanlık maddeden oluşan sistemdir. Samanyolu ya da Kehkeşan,içinde Güneş Sistemi'nin de bu..
387,00TL
Vergiler Hariç:327,97TL
Gümüş Gemi Dümeni Erkek Kolye Ucu Denizcilikle uğraşmış ve deniz sevdasını yüreğinde barındıran kişilerin, kendilerini yansıtması için tercih edilebileceği aksesuarlardan biridir. Bazı inanışlara göre kalbi kırılmış ve umudunu yitirmiş kişiler kendilerini yeni bir hayata başlatmak için gemi dümeni f..
365,50TL
Vergiler Hariç:309,75TL
Gümüş Kişiye Özel Erkek Kolye Ucu Şık ve spor tarzınıza uygun kişiye özel bu kolye ucunu gündelik hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Gümüş harf ya da isim yazılabilen kişiye özel kolye ucu; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenekt..
451,50TL
Vergiler Hariç:382,63TL
Gümüş Marka Erkek Kolye Ucu Şık ve spor tarzınıza uygun bu kolye ucunu gündelik hayatta çok rahat kullanabilirsiniz. Erkek kolye ucu; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Estetik açıdan da severek kullanılabileceğiniz, sevdik..
602,00TL
Vergiler Hariç:510,17TL
Gümüş Mızrak Erkek Kolye Ucu Mızrak “dürtmek; atmak, fırlatmak; delmek” gibi anlamlara gelen zerk kökünden türetilmiş bir alet ismi olan mızrak, sert ve esnemeyen uzun-ince ahşap bir gönderle ucuna takılmış taş (çakmak taşı, volkan camı), kemik, boynuz, bakır, tunç, demir veya çelikten mâmul bir tem..
365,50TL
Vergiler Hariç:309,75TL
​Gümüş Ok Yay Erkek Kolye Ucu Zira okçu millet olarak nitelendirilen Türkler için, genel olarak güç, kuvvet ve kudreti temsil eden bu silahların, devlet ve hâkimiyet anlayışı içerisinde de özel bir yeri vardır. Nitekim Türklerde yay metbuluk, ok ise tâbilik ya da vasallık alameti/sembolü olarak kabu..
494,50TL
Vergiler Hariç:419,07TL
Gümüş Yılan Erkek Kolye Ucu Yılan simgesinin bir çok yüzlülüğü vardır ama tüm simgeleri aynı düşünce etrafında gelişir. Ölümsüzdür çünkü yenilenir, yenilendiği için ayın gücüyle bağdaştırılır ve bununla bereket, bilgi ve ölümsüzlük dağıtır. Bir çok kültürde özellikle Hristiyanlıkta kutsal olarak kab..
473,00TL
Vergiler Hariç:400,85TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.