MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Kar Tanesi Kolyeler

Gümüş Aquamarine Taşlı Kar Tanesi Kadın Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin kadınlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yan..
489,60TL
Vergiler Hariç:414,92TL
​Gümüş Baget Taşlı Kar Tanesi Kolye Kar yağdığında yere düşen her kar tanesi birbirinden farklıdır. Yani her bir kar tanesi eşsizdir. Sizde sevdiğinizin yeryüzünde tek olduğunu düşünüyorsanız bu kar tanesi bayan kolye çok anlamlı bir hediye olacaktır. Baget taşlı kar tanesi bayan kolye modeli 925 ay..
403,20TL
Vergiler Hariç:341,69TL
​Gümüş Gold Baget Taşlı Kar Tanesi Kolye Kar yağdığında yere düşen her kar tanesi birbirinden farklıdır. Yani her bir kar tanesi eşsizdir. Sizde sevdiğinizin yeryüzünde tek olduğunu düşünüyorsanız bu kar tanesi bayan kolye çok anlamlı bir hediye olacaktır. Baget taşlı kar tanesi bayan kolye modeli 9..
403,20TL
Vergiler Hariç:341,69TL
​Gümüş Gold Kar Çiçeği Bayan Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilmektedir. Kar çiçeği de sevdiğiniz kişiyi sembolize etmektedir. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Kar tanesinin asilliği her dönemde d..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
​Gümüş Gold Kar Tanesi Bayan Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilmektedir. Kar taneleri sevdiğiniz kişiyi sembolize etmektedir. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Kar tanesinin asilliği her dönemde di..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
​​Gümüş Gold Kar Tanesi Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında insanların ..
460,80TL
Vergiler Hariç:390,51TL
Gümüş Renkli Taşlı Kar Tanesi Kadın Kolye Her kar tanesinden aslında sadece bir tane var. Sevdiğiniz kişiye hediye ettiğiniz kar tanesi kolye ile onun sizin için eşsiz ve biricik olduğunu sessizce dillendirmiş oluyorsunuz. Sizlerde her zevke uygun gümüş kar tanesi kadın kolye modeli ile şıklığınıza ..
432,00TL
Vergiler Hariç:366,10TL
​Gümüş İncili Kar Tanesi Kadın Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin kadınlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında insa..
403,20TL
Vergiler Hariç:341,69TL
Gümüş Işıklı Kutulu Aquamarine Taşlı Kar Tanesi Kadın Kolye Gümüş Işıklı Kutulu Aquamarine Taşlı Kar Tanesi Kadın Kolye
Yeni Ürün
Gümüş Işıklı Kutulu Aquamarine Taşlı Kar Tanesi Kadın Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin kadınlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmış..
777,60TL
Vergiler Hariç:658,98TL
Gümüş Kar Taneleri Bayan Kolye Her biri farklı olan kar tanelerinin eşsiz olan sevgiliye verilebilecek en anlamlı hediyelerden biri olacağı kesindir. 925 ayar gümüşten imal edilmiş bu özel tasarım gümüş kar taneleri bayan kolye modelini güzelliğiyle göz kamaştıran, nazardan korunmasını istediğiniz k..
460,80TL
Vergiler Hariç:390,51TL
Gümüş Kar Tanesi Bayan Kolye Her kar tanesinden aslında sadece bir tane var. Sevdiğiniz kişiye hediye ettiğiniz kar tanesi kolye ile onun sizin için eşsiz ve biricik olduğunu sessizce dillendirmiş oluyorsunuz. Sizlerde her zevke uygun gümüş kar tanesi bayan kolye modeli ile şıklığınıza ışıltı katın...
576,00TL
Vergiler Hariç:488,14TL
Gümüş Kar Tanesi Bayan Kolye Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında insanların t..
506,88TL
Vergiler Hariç:429,56TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 58 (5 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.