MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Klasik Desenli Yüzükler

​Gümüş Beyaz Çizgili Havlit Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Beyaz Çizgili Havlit taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Bey..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Beyaz Havlit Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Beyaz Havlit taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Beyaz havlit taşlı ..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Bordo Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Bordo taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Bordo taşlı erkek yüzük modeli 92..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Çizgili Beyaz Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Beyaz taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Beyaz taşlı erkek yüzük modeli ..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Beyaz Desenli Havlit Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Beyaz Desenli Havlit taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Bey..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Desenli Beyaz Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki desenli beyaz taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Beyaz taşlı erkek yüzük..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Grek Desenli Erkek Yüzük Kadınlar kadar erkekler de aksesuara meraklıdırlar. Kıyafetlerini tamamlayan takılarla boy göstermeyi isterler. Her erkeğin tarzına uygun bir takı bulmak mümkündür. Grek desenli zirkon taşlı bu şık yüzük de kombininizi tamamlamaya yardımcı olacak en güzel aksesuarlard..
412,50TL
Vergiler Hariç:349,58TL
​Gümüş Kahverengi Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Kahverengi taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Kahverengi taşlı erkek ..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Sıkma Kehribar Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Mavi Lapis taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Sıkma kehribar taşl..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Mor Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Mor taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Mor taşlı erkek yüzük modeli 925 ayar..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
​Gümüş Zirkon Kahverengi Taşlı Kare Erkek Yüzük Gümüş üzerindeki Zirkon Kahverengi Taşlı taştan oluşan bu erkek yüzük modeli günün her anında kullanabileceğiniz şık bir aksesuardır. Bu yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde ya da özel günlerde hediye edebilirsiniz. Kah..
900,00TL
Vergiler Hariç:762,71TL
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.