SEPET

Peraland - Mineli Yüzükler

​Gümüş Lacivert Mineli Dikdörtgen Erkek Yüzük Bu şık geometrik tasarım sizler için oluşturuldu... Bu mükemmel yüzüğü; kendinize yada sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde yada özel günlerde hediye edebilirsiniz. Herkesin severek kullanacağı bu erkek yüzük 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. G..
318,50TL
Vergiler Hariç:318,50TL
Gümüş Tuğralı Polo Erkek Yüzük Tuğra, Osmanlı sultanlarının imzası anlamına gelir. Her tuğra; ona ait olan padişahın ismini, varlığını, hükümdarlığını ifade eder. Tuğra sembolü her padişaha göre farklı olmak üzere birçok şekilde günümüze ulaşmıştır. Tuğra Osmanlının her döneminde korunmuş, önemini h..
357,50TL
Vergiler Hariç:357,50TL
​Gümüş Göktürkçe "Türk" Yazılı Erkek Yüzük Klasik ve şıklıktan ödün vermeyenler için tasarlanan bu şık yüzük; 925 ayar gümüşten imal edilmiştir.Yüzüğün yanlarında göktürkçe alfabesi ile "Türk" yazmaktadır. Gümüş üzerine oksit kaplama yapılmıştır. Yüzük üzerinde bulunan siyah taş onikstir. Tüm gümüş ..
318,50TL
Vergiler Hariç:318,50TL
​Gümüş Lale Desenli Semazen Erkek Yüzük Sema eden canlara Sema'zen denilmiştir. Sema, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın âlemde dirilişini, Yüce Yaratıcı’ya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan- ı Kâmil” e doğru yönelişini ifâde eder. Bu derin anlamı bir yaparak si..
357,50TL
Vergiler Hariç:357,50TL
​Gümüş Mavi Mineli Erkek Yüzük Bu şık geometrik tasarım sizler için oluşturuldu... Bu mükemmel yüzüğü; kendinize ya da sevdiklerinize doğum gününde, babalar gününde yada özel günlerde hediye edebilirsiniz. Herkesin severek kullanacağı bu erkek yüzük 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine o..
286,00TL
Vergiler Hariç:286,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.