MENÜ
SEPETİM

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

Kristal Taşlı Yüzükler

Gümüş Kristal Taşlı Bayan Yüzük Gündelik hayatta ve özel günler de tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu yüzüğü severek kullanacaksınız. Zarif bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan gümüş bayan yüzük modeli sizleri bekliyor. Krist..
314,50TL
Vergiler Hariç:266,53TL
Gümüş Kristal Taşlı Bayan Ayarlanabilen Yüzük Gündelik hayatta ve özel günler de tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu yüzüğü severek kullanacaksınız. Zarif bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan gümüş bayan yüzük modeli sizleri b..
518,40TL
Vergiler Hariç:439,32TL
Gümüş Kristal Taşlı Kadın Ayarlanabilir Yüzük Gündelik hayatta ve özel günler de tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu yüzüğü severek kullanacaksınız. Zarif bir görünüm yakalamak isteyen tüm kadınlara hitap eden, modası geçmeyecek olan gümüş kadın yüzük modeli sizleri b..
288,00TL
Vergiler Hariç:244,07TL
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.