SEPET

Peraland - Taşsız Yüzükler

Gümüş Gold Sarılan Eller Yüzük Gümüş Gold Sarılan Eller Yüzük
Yeni
​Gümüş Gold Sarılan Eller Yüzük Sevdiklerinize alışılmışın dışında hediyeler almak ve onları şaşırtarak mutlu etmek istiyorsanız sarılan eller yüzük tam size göre. Uzakta olan sediklerinize duyduğunuz sevginizi, her an ona sarılabilen bir yüzükle paylaşabilirsiniz. Yaratıcı ve özgün tasarıma sahip a..
123,50TL
Vergiler Hariç:123,50TL
Gümüş Rose Sarılan Eller Yüzük Gümüş Rose Sarılan Eller Yüzük
Yeni
​Gümüş Rose Sarılan Eller Yüzük Sevdiklerinize alışılmışın dışında hediyeler almak ve onları şaşırtarak mutlu etmek istiyorsanız sarılan eller yüzük tam size göre. Uzakta olan sevdiklerinize duyduğunuz sevginizi, her an ona sarılabilen bir yüzükle paylaşabilirsiniz. Yaratıcı ve özgün tasarıma sahip ..
123,50TL
Vergiler Hariç:123,50TL
Gümüş Sarı Çiçek Bayan Yüzük Sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenin en özel ve zarif yolu O’na gönderebileceğiniz şık, rengarenk ve mis kokulu çiçeklerdir. Özel günlerde verilecek hediyeler arasında olan çiçek, bu kez gümüş yüzük ile anlam buldu. En kaliteli, en parlak, en ışıltılı taşlarla hazı..
604,50TL
Vergiler Hariç:604,50TL
Gümüş Top Bayan Yüzük Bu şık Yüzük; doğum günü hediyesi, anneler günü veya özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Küpe; 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine Rodyum kaplama yapılmıştır. Diğer yüzüklerde olduğu gibi gümüş top yüzük el emeği ile üretilmiştir. Gümüş ve de..
136,50TL
Vergiler Hariç:136,50TL
​​Gümüş Yıldız Serçe Yüzük Serçe parmak, diğer adı ile şövalye yüzük olarak da bilinen bu yüzük günlük kombinlerinizi tamamlayabileceğiniz şık bir aksesuardır. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı serçe parmak yüzük en anlamlı hediyelerden biri olacaktır. Şövalye yüzük serçe parmağ..
143,00TL
Vergiler Hariç:143,00TL
​Gümüş Sarılan Eller Yüzük ​Gümüş Sarılan Eller Yüzük
Yeni
​Gümüş Sarılan Eller Yüzük Sevdiklerinize alışılmışın dışında hediyeler almak ve onları şaşırtarak mutlu etmek istiyorsanız sarılan eller yüzük tam size göre. Uzakta olan sevdiklerinize duyduğunuz sevginizi, her an ona sarılabilen bir yüzükle paylaşabilirsiniz. Yaratıcı ve özgün tasarıma sahip ayarl..
123,50TL
Vergiler Hariç:123,50TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Ayrıntıları inceleyin.